Konfeksiyon ve hazır giyim sektöründe 29 yıldan beri lider olan şirketimiz Astaş Juki, bu sektörde edindiği deneyimlerini farklı sektörlerde de değerlendirmek amacıyla yeni yatırım projelerine başlamıştır.


Kempinski Residences Astoria

Türkiye’nin en ayrıcalıklı, en prestijli proje ve adreslerinden biri olan Kempinski Residences Astoria, 2007 yılı sonunda İstanbul'un en hareketli iş merkezlerinden Esentepe’de hizmete açıldı. Uluslararası Kempinski zincirinin yüz yılı aşan tecrübesi ve rafine zevklere hitap eden beş yıldızlı hizmeti, Kempinski Residences Astoria’da 7 gün 24 saat sunulmaktadır.
Şehrin en avantajlı lokasyonunda, bu benzersiz yaşam merkezinde, uluslararası şirket yöneticileri ve seçkin aileler Kempinski’nin ayrıcalıklı servisinden yararlanmaktadır.
27 katlı iki kule
Toplam 127.000 m² alanda 64 ofis ve 120 rezidans
35.000 m² alana yayılan Astoria Alışveriş Merkezi
110 ünlü markanın mağazaları
800 araçlık kapalı otopark
Daha fazla bilgi için...


www.kempinski-residences.com/astoria

Tel: (212) 370 00 00

 

 
Bellevue Residences Managed By Kempinski

Bellevue Residences Managed By Kempinski, 2008 yılında Levent’te, Boğaz ve İstanbul’un panoramik manzarasına hakim çok özel bir lokasyonda hizmete açıldı. Kempinski’nin yüz yılı aşan beş yıldızlı otel tecrübesi ve rafine servis anlayışının, sakin ve dingin bir ortamda sunulduğu Bellevue Residences seçkin bir yaşamı tercih edenlere hitap ediyor.
22 katlı iki kule
66 rezidans
650 araç kapasiteli otopark
Daha fazla bilgi için...

www.kempinski-residences.com/bellevue
Tel: (212) 347 41 56

 

 
Maçka Residences Interior Design by Armani/Casa Managed by Kempinski

Benzersiz bir lokasyon. Nefes kesen Boğaz, Adalar, Tarihi Yarımada ve Sarayburnu manzarası.
Maçka’da, Armani/Casa’nın sanatsal yorumuyla şekillenen iç tasarımı ve Kempinski’nin yüz yılı aşan tecrübesinden süzülen işletme anlayışı...
Maçka Residences, İstanbul’un kalbinde ayrıcalıklı bir yaşam tarzının özeti…
Dünyaca ünlü mağaza, restoran, cafe ve sanat galerilerine yürüme mesafesinde konumlanan Maçka Residences Interior Design by Armani/Casa, zor beğenen sakinlerine, beklentilerin ötesinde bir yaşam sunuyor.
7.300 m² yerleşim alanı
12, 13 ve 14 katlı üç blok
10 farklı tipte, her biri balkon ya da teraslı 170 daire
Dünya mutfağının en lezzetli örneklerini sunan seçkin restoranlar, Cafe&Bar, ve gurme market
Sıradışı güzellik merkezleri, kuaför ve diyetisyenler gibi mekanların yer alacağı bir yaşam merkezi

Daha fazla bilgi için...

www.mackaresidences.com
Tel: (212) 215 29 29 – Tanıtım Ofisi

 

 

The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum

Astaş Holding, dünya jet setinin yeni Saint-Tropez olmaya aday Türkbükü Bodrum'da dünyanın en prestijli otel gruplarından biri olan Mandarin Oriental Hotel Grubu tarafından Mandarin Oriental, Bodrum ve The Residences at Mandarin Oriental. Bodrum markasıyla işletilecek yeni bir projeyi hayata geçiriyor.
İki kilometre sahil şeridi ve üç koya sahip 600.000 m² alan üzerindeki proje; mavi ile yeşilin örtüştüğü turkuaz deniziyle bilinen Cennet Koyu'nda sofistike beklentileri olan misafirlerine hitap edecek. Ege Denizi'nin engin manzarasına hakim 82 deluxe odası ve 20 süitiyle Mandarin Oriental, Bodrum otel, 98 villa ve 116 rezidansı ile The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum sofistike beklentileri olan misafir ve ev sahiplerine efsanevi hizmetlerini sunmayı hedefliyor.
Mandarin Oriental Hotel Group efsanevi ödüllü servisi ile lüks Akdenizli Yaşam Tarzını tüm yıl boyunca yeniden tanımlıyor. Dünyanın seçkin mutfaklarından lezzetler sunacak otel Al Fresco Sahil Restaurant,  tasarım Lobby Lounge, Havuz Kenarı Bar, özel Mandarin Oriental Pastanesi ve barları ile misafirlerine hizmet verecek. Hem lokal, hem de Uzakdoğu esintileri taşıyan Spa at Mandarin Oriental, bölgedeki en geniş kapsamlı wellness, güzellik ve masaj bakımlarını sunacak.
Ege Denizinin nefes kesen manzarasını kucaklayan, antik zeytin korulukları ve çam ağaçları ile çevrili villa ve rezidanslar manzaraya hakim olarak konumlandırılmıştır. 
Projede, dünyaca ünlü mimarlar tarafından dizayn edilen ve büyüklükleri 560 - 640 - 760 m² arasında değişen her biri havuzlu üç tip villa ve 200 ile 396 m² arasında değişen büyüklüklerde rezidanslar yer almaktadır.
The Residences at Mandarin Oriental Bodrum size özel evinizin konforunda Mandarin Oriental'in eşsiz imkanları ve efsanevi servisini bir arada sunmayı hedefliyor.
Projenin 2013 yılında tamamlanması planlanmıştır.

Daha fazla bilgi için...

www.MOresidencesbodrum.com

İstanbul Lounge: (212) 215 29 29
Bodrum Lounge: (252) 357 74 62


 
Email Kayıt Astaş Holding Web Siteleri Hizmetlerimiz Haberler Eğitim ve Kampanyalar
Kampanyalar, Haberler ve Diğer
konularda bilgilendirilmek istiyorum...

www.mackaresidences.com
www.astoria.com.tr
www.kempinski-residences.com/astoria
www.kempinski-residences.com/bellevue
www.MOresidencesbodrum.com
Proje / Danışmanlık
Satış
Teknik Servis
Yedek Parça
Eğitim / Seminerler
Giyim sektöründe 29
yıldan beri lider olan şirketimiz Astaş Juki,
bu sektörde edindiği...
Astaş Eğitim Merkezi
Eğitim Programları Takvimi

Astaş Seminer Katılım Formu

 

Sosyal Ağ

       
Twitter Facebook You Tube